UDAŁO SIĘ!! 


Niedawno informowaliśmy, że nasza szkoła bierze udział w konkursie organizowanym przez Fundację ING Dzieciom. Wczoraj ogłoszono liczbę 22 finalistów i w tym znalazła się NASZA PLACÓWKA!
Liczba nie jest przypadkowa, ponieważ nawiązuje do 22 dyscyplin na Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio w 2020 r. Finalistów wyłoniono w konkursie, w którym zadaniem było pokazanie, jak poprzez sport dzieci przełamują bariery. Uczestnicy wysyłali filmy, prezentacje i kolaże, pokazujące ich sportową pasję. Komisja konkursowa, w skład której wchodzili m.in. ambasadorzy Alicja Jeromin, Michał Pol i Marcin Ryszka, miała przed sobą trudne zadanie, aby wyselekcjonować 30 zgłoszeń, z których następnie pracownicy ING wyłonili 22 finalistów.
To nie koniec naszej walki o główną nagrodę!
Teraz rozpoczyna się etap sportowy, który został podzielony na 5 rund, a każda z nich to inne sportowe wyzwanie. W ten sposób organizatorzy chcą pokazać dzieciom sport z różnych perspektyw, aby umożliwić wszystkim sprawdzenie się w różnych dyscyplinach. Na początku każdej z rund finaliści otrzymają sprzęt sportowy, zakupiony dzięki środkom przekazanym Fundacji ING Dzieciom przez ING Bank Śląski. W etapie sportowym zadaniem zawodników będzie zabawa przy wykorzystaniu otrzymanego sprzętu w najbardziej kreatywny sposób. Zespół, który wykaże się największym zaangażowaniem w danej rundzie wygrywa wspólny trening ze sportowcami.
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie podczas kręcenia filmu, a nauczycielom za nagranie i zmontowanie!
Efektami zmagań będziemy dzielić się z Państwem na bieżąco!
#pomarańczowasiła

Zobacz nasz film -------> https://www.youtube.com/watch?v=0EO_CV850y4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3unfIqEYNgmAmiuVWOWHZSXPhRGNEHDgYAt04ZqTDs-RzOQ3eL_dUwPvI