Bajki mają w sobie coś, co sprawia, że świat staje się lepszy. Jednak co się stanie, kiedy w naszych ulubionych bajkach pomieszają się postacie?
 
"Zamieszanie w Krainie Bajek" to przedstawienie przygotowane przez uczniów z Koła Bibliotecznego pod kierunkiem p.Agnieszki Kowalczyk dla klas Ia, Ib oraz dla klas trzecich z okazji Dnia Książki i Dnia Bibliotekarzy. Przedstawienie miało na celu zachęcenie do czytania bajek, baśni oraz odwiedzania biblioteki szkolnej.
W spektaklu działo się wiele. Złe wróżki postanowiły zamieszać trochę w bajkach. Jaś i Małgosia postanowili uciec od Baby Jagi, a Czerwony Kapturek zamiast wilka spotkał Jasia i Małgosię, którzy niespodziewanie znaleźli się w jej bajce. Kot w Butach zgubił Janka, a krasnoludki przybyły bez Śnieżki. Dobrze, że jak w każdym królestwie, także w Królestwie Bajek, jest król, który czuwa nad tym, aby jego poddanym żyło się najlepiej. Król na prośbę swoich podwładnych przywrócił porządek w Krainie Bajek.
Było dużo radości i uśmiechu na twarzach, zarówno aktorów jak i publiczności. Uczniowie bacznie obserwowali występy aktorów. Na koniec przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami. GALERIA