Współpraca z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w naszej szkole kwitnie. Po raz kolejny gościmy Panie z UTW.
W dniu dzisiejszym(13.10.2017) w naszej szkole po raz kolejny prowadzimy  akcję czytelniczą "Lubimy czytać". Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Bajarki znad Wisły" gościły w klasie 5c. Zabawa była wspaniała! Panie  przeczytały dzieciom wspaniałą literaturę młodzieżową.
Ponadto Panie z UTW (grupa "Makrama") przeprowadziły dwa zajęcia plastyczne w klasach integracyjnych 5a i 4a. Uczniowie wykonywali wspaniałe bukiety z jesiennych liści. Bardzo dziękujemy za niezwykłe zajęcia i poświęcony nam czas. Dziękuję również Wychowawcom za pomoc.
W tym samym czasie  uczennice z kl.7c Inga Bakinowska oraz Iza Grotnik zaprezentowały uczniom kl.4d baśń pt. "Grajek z Hamelin". Potem przeprowadziły zajęcia plastyczne. Wspaniałe ilustracje ozdobią pracownię polonistyczną s. 33. Lekcja upłynęła w miłej atmosferze.
koordynator akcji
Beata Węglińska-Słowik