W ostatnich tygodniach w naszej szkole odbyło się wiele zajęć otwartych dla dzieci i ich rodziców. 24 lutego oraz 3 marca w godzinach przedpołudniowych przedszkolaki wraz z nauczycielami zapoznali się ze szkołą, zobaczyli wspaniałe teatrzyki przygotowane przez klasy młodsze oraz uczestniczyły w zajęciach sportowych i komputerowych. W dniach 3-4 marca w godzinach popołudniowych dzieci uczestniczyły w wielu ciekawych warsztatach m.in. w zajęciach językowych, przyrodniczych, plastycznych, matematycznych. Rodzice natomiast w tym czasie uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez pedagoga i psychologa szkolnego. Oprócz zajęć, nasi przybyli goście mogli zapoznać się z ofertą naszej szkoły, porozmawiać z nauczycielami. Kulminacją dni otwartych było wspólne wyjście do obserwatorium astronomicznego w Puławach. 

Zajęcia w naszej szkole rozwijają nie tylko kluczowe kompetencje, kładziemy również duży nacisk na rozwój fizyczny i motorykę małą. Nasi uczniowie chętnie wyrażają się artystycznie, zajęcia są ciekawe, różnorodne, nieszablonowe. 

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Do zobaczenia! GALERIA