Nasza szkoła zajęła najwyższe miejsce w pierwszym puławskim dniu sportu. Zawody odbywały się na stadionie miejskim przy ul. Bema. Dzień sportu składał z trzech dyscyplin w których rywalizowały damsko - męskie drużyny ze wszystkich puławskich szkół podstawowych. Pierwsza konkurencja to sztafeta w której nasza szkoła okazała się bezkonkurencyjna. W następnej konkurencji skok w dal uczniowie naszej szkoły wypadli równie dobrze i stanęli na najwyższym stopniu podium. I trzecia konkurencja to konkurs karnych na boisku bocznym stadionu miejskiego. Tu ewidentnie zabrakło nam Szczęścia (strzał w poprzeczkę) by przejść do finału, i odpadliśmy tuż na początku. Sumując wszystkie konkurencje mieliśmy taką samą ilość punktów jak Szkoła Podstawowa nr 11. Potrzebna była dogrywka pomiędzy nasza szkołą a "jedenastką" , organizatorzy zadecydowali że będzie to bieg na 60 m. Na linii startu stanął jeden zawodnik z SP 11 oraz najszybszy w naszej szkole Bartek Jaśkowski. Wynik mógł być tylko jeden, oczywiście Bartek wygrał bieg dając naszej szkole pierwsze miejsce. Całym zmaganiom kibicowały aż 4 klasy z naszej szkoły, wyróżniając się na trybunach pięknymi transparentami, pomponami, symbolicznymi dla naszej szkoły modelami samolotów oraz głośnym dopingiem który poniósł naszych po zwycięstwo.