W pierwszy weekend czerwca (pt, sb, nd) uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 18 ogólnopolskim festiwalu piłki ręcznej w Puławach. Chłopcy naszej szkoły występowali jako reprezentanci klubu sportowego Azoty Puławy. Grali w kategorii dla rocznika 2004 (5 klasy). W naszej drużynie występowało również sporo chłopców z 4 klasy, i na tle starszych kolegów wypadli bardzo pozytywnie. Drużyna w turnieju zajęła 7 miejsce i to właśnie w decydującym meczu zdeklasowali drugą drużynę Azotów 18:6. W skład drużyny wchodzili: Kamil Walaszczyk, Mikołaj Ostrach, Kacper Fenik, Mikołaj Banach, Piotr Mielczarski, Kacper Nogal, Łukasz Maraszkiewicz, Bartek Szterling, Olek Pyska, Antek Pyska, Olek Sakowski, Ernest Matyjaszek. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Piotr Mielczarski, lecz na pochwałę zasługuje cała drużyna.

Zapraszamy do obejrzenia relacji - Festiwal Piłki Ręcznej 2016