Drukuj

27.10.2018 roku w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się 3 edycja ogólnopolskiego konkursu „O!BŁĘDNE DYKTANDO” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizatorem imprezy była firma Pilot Pen Polska, która na finał konkursu zaprosiła  500 osób – zwycięzców  przeprowadzonej wcześniej ortograficznej gry online. Wielki finał  „O!błędnego Dyktanda” prowadził znany dziennikarz Maciej Kurzajewski. Wśród uczniów zaproszonych z całej Polski znalazła się Paulina Bulzak, uczennica Naszej Szkoły! Paulina pokonała ponad 6 tysięcy osób i jako jedyna uczennica z Puław pisała dyktando „na żywo”. Natomiast w rankingu szkolnym, nasza Szkoła uplasowała się na 12 miejscu pokonując ponad 2 tysiące placówek. OGROMNE GRATULACJE!!!

Finał „O!błędnego Dyktanda” można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/pilotpenpolska/videos/179086233024542/