Drukuj

 Wspaniały sukces Uczniów naszej szkoły! GALERIA

Z ogromną satysfakcją i dumą prezentujemy wyniki

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO

„Odkrywamy Talenty Przyszłości”

zorganizowanego przez Zespół Szkół Dwujęzycznych Pro Futuro w Warszawie. Motywem przewodnim było poszukiwanie literackiej odpowiedzi na pytanie: jak przez drobiazgi codzienności osiągnąć szczęście. Organizatorzy otrzymali ponad 700 zestawów wierszy w całej Polski. Podczas uroczystej Finałowej Gali Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego znani i lubiani aktorzy serialowi m.in. Pani Teresa Lipowska, Pani Anna Gzyra-Augustynowicz, Pan Łukasz Nowicki, Pan Maciej Mikołajczyk czytali wiersze laureatów i finalistów oraz wręczali nagrody. Prezentujemy wyniki konkursu:

 I MIEJSCE W POLSCE!!! dla KAROLA WARDY ucz. kl.4b (nagroda rzeczowa: tablet, dyplom  i nagroda książkowa)

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE!!! dla Jakuba Flejmera ucz. kl.6b (nagroda książkowa i dyplom)

WYRÓŻNIENIA!!! dla uczniów:

Mikołaja Choiny ucz.kl.4b

Weroniki Suszek  ucz. kl.6b

Jakuba Suska ucz. kl.6b

(nagrody książkowe i dyplomy)

Opieka literacka-Beata Węglińska-Słowik

 

W kategorii: Nauczyciel nagrodę książkową z rąk Pana Mikołaja Sokołowskiego Kierownika Sekcji Literackiej PAN otrzymała Beata Węglińska-Słowik.

 

ORGANIZATOR PLANUJE WYDANIE TOMIKU
Z WIERSZAMI WSZYSTKICH FINALISTÓW
I NAUCZYCIELI .G R A T U L U J E M Y !!!

 

Wspomniana uroczystość odbyła się 24 marca 2017. Uczniowie z Rodzicami i nauczycielem polonistą uczestniczyli we wspaniałej Gali Finałowej w Warszawie. Już wkrótce zaprezentujemy reportaż zdjęciowy na stronie naszej szkoły.

Poniżej prezentujemy list –refleksję od Organizatorki konkursu przesłaną do opiekuna literackiego  Beaty Węglińskiej Słowik od Pani Noemi Joanny Zasady po wspomnianej Finałowej Gali:

 

Drodzy Państwo, WSPANIALI FINALIŚCI!

Z całego serca DZIĘKUJĘ za cudowne wiersze, Waszą obecność, dobre , pokrzepiające słowa, podarowane Tomiki wierszy i gesty życzliwości.  W sposób szczególny DZIĘKUJĘ w imieniu Pani Tereski Lipowskiej za wspaniałe życzenia. Jest wzruszona i pod wielkim wrażeniem. Powiedziała, że tego co się zadziało podczas Gali, nie zapomni do końca życia:)