|
Zajęcia pozalekcyjne
zgodnie z art. 42 ust. 2 pkt 2 KN w roku 2015/2016
|
|
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA
|
1.
|
Sosik Katarzyna
|
- ZDW – matematyka środa 13.40-14.25
- Koło matematyczne wt. 13.40-14.25
|
2. |
Chodoła Gabriela
|
1.Zajęcia świetlicowe – artystyczne
- Zajęcia świetlicowe – pomoc w nauce
|
3. |
Dobosz Emilia
|
- ........................
|
4. |
Dobosz Joanna
|
- terapeutyczne pon. 10.40-11.25
- terapeutyczne czw. 8.50-9.35
|
5. |
Domański Mateusz
|
- SKS
- Zajęcia świetlicowe
|
6. |
Dziwiszek Katarzyna |
- Zajęcia świetlicowe śr. 12.30-13.30
- Zajęcia świetlicowe pt. 12.30-13.30
|
7. |
Faber Maria
|
- Chór szkolny wt. 13.30-15.00
|
8. |
Fijoł Magdalena
|
- Zajęcia świetlicowe
- Zajęcia świetlicowe - pomoc w nauce
|
9.
|
Gawron Agnieszka
|
- ..........................
|
10. |
Górecka Ewa
|
- ZDW czwartek 12.30-13.15
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów piątek 12.30-13.15
|
11. |
Gruszecka Agnieszka
|
- Zajęcia terapeutyczne wt. 11.30-12.25
- Zajęcia terapeutyczne czw. 12.45-13.30
|
12. |
Gunia- Kępka Małgorzata
|
- Koło jęz. ang. wtorek 14.00-14.45
- ZDW – jęz. angielski środa 14.45-15.30
|
13. |
Jasik Agnieszka
|
- ZDW wt. 12.45-13.30
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów 11.40-12.25
|
14. |
Jeżyna Maciej
|
- SKS
- Zajęcia świetlicowe
|
15. |
Jońska Katarzyna
|
- Zajęcia terapeutyczne wt. 16.00-17.00
- ZDW śr. 8.00-8.45
|
16. |
Kępka Zbigniew
|
- Zajęcia świetlicowe pon. 13.00-14.30
|
17. |
Kleszczyński Bartosz
|
- Zajęcia sportowe środa 14.30-15.15
- Zajęcia sportowe czw. 13.40-14.25
|
18. |
Kowalczyk Agnieszka
|
- Koło biblioteczne czw. 13.00-14.00
- Koło biblioteczne pt. 13.00-14.00
|
19. |
Kowalczyk Ewelina
|
- ZDW pon. 11.40-12.25
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów wt. 12.45-13.30
|
20. |
Kupczyk Urszula
|
- Zaj. terapeutyczne pon. 13.40-14.25
|
21. |
Kowalska Anna
|
- Koło polonistyczne pon. 13.30 – 14.25
- ZDW – język polski pt. 12.45-13.30
|
22. |
Majcher Iwona
|
- Zajęcia terapeutyczne
- ZDW
|
23. |
Makarewicz Robert
|
- Zajęcia sportowe pon. 13.30-15.15
|
24. |
Małek Edyta
|
- ZDW śr. 8.00-8.45
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów czw. 8.00-8.45
|
25. |
Mazurek Iwona
|
- ZDW wt. 12.30-13.15
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów wt. 8.00-8.45
|
26. |
Michałek Anna
|
- ..................................
|
27. |
Mielczarska Anna
|
- Zajęcia terapeutyczne pon. 12.30-13.15
- Zajęcia terapeutyczne wt. 12.30-13.15
|
28. |
Napora Agnieszka
|
- Zajęcia kor.-komp. czw. 8.00-8.45
- Zajęcia kor.-komp. śr 12.30-13.30
|
29. |
Nieleszczuk Emilia
|
- ZDW wt. 12.45-13.30
- Zajęcia terapeutyczne śr.- 13.40-14.25
|
30. |
Ogórek Maria
|
- Koło matematyczne wt. 12.45-13.30
- ZDW – matematyka czw. 13.40-14.25
|
31. |
Pachuca Joanna
|
- ........................
|
32. |
Edyta Pawełek
|
- Koło jęz. ang.
- ZDW – jęz. ang.
|
33. |
Pawulski Marek
|
- ..............................
|
34. |
Płaskocińska Agnieszka
|
- ZDW oraz zajęcia logopedyczne pon. 8.00-8.45
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów śr. 11.40-12.25
|
35. |
Polak Katarzyna
|
1. Koło jęz. angielskiego wt. 12.45-13.30
2. ZDW – jęz. angielski pon. 13.30-14.15
|
36. |
Rejmak Arkadiusz
|
- Zajęcia świetlicowe śr. 13.30 - 14.00
- Zajęcia świetlicowe śr. 14.30-15.00
|
37. |
Rodak Anna
|
- ZDW pon. 12.45-13.30
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów czw. 12.45-13.30
|
38. |
Siatecka Dominika
|
- Zajęcia terapeutyczne śr. 12.45-13.30
- Zajęcia terapeutyczne czw. 12.45-13.30
|
39. |
Siedliska Małgorzata
|
- Koło przyrodnicze pon. 13.40-14.25
- ZDW – przyroda śr. 8.00-8.45
|
40. |
Siłuch Anna
|
- Zajęcia terapeutyczne pon. 12.30-13.15
- Zajęcia terapeutyczne wt. 12.30-13.15
|
41. |
Sołdek Anna
|
- ZDW wt. 12.30-13.15
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów śr. 12.30-13.15
|
42. |
Stefanyszyn Magdalena
|
- Koło polonistyczne śr. 12.45-13.30
- ZDW – język polski pt. 13.40-14.25
|
43. |
Stężycka Anna
|
- Koło polonistyczne wt. 8.00-8.45
- ZDW – język polski czw. 12.45-13.30
|
44. |
Sugier Anna
|
- ZDW wt 8.00-8.45
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów czw. 12.45-13.30
|
45. |
Sycińska Aneta
|
- ZDW wt. 8.00-8.45
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów pt. 8.00-8.45
|
46. |
Warda Maria
|
- Zajęcia rewalidacyjne pon. 13.40-14.25
- Zajęcia rewalidacyjne śr. 13.40-14.25
|
47. |
Węglińska - Słowik Beata
|
- Koło polonistyczne pon. 8.00-8.45
- ZDW – język polski pt. 8.00-8.45
|
48. |
Włodarczyk Sławomira
|
- Koło przyrodnicze wt. 13.40-14.25
- ZDW – przyroda czw. 12.45-13.30
|
49. |
Wojciechowska Renata
|
- ZDW pon. 12.30-13.15
- Zajęcia rozwijające zdolności uczniów pt. 12.30-13.15
|
50. |
Woźniakowska-Dziak Justyna
|
- Zajęcia świetlicowe wt. 13.30-14.30
- Zajęcia świetlicowe pt. 13.30-14.30
|